Obchodní podmínky

Poštovné a balné:

Zboží expedujeme vždy následující pracovní den po obdržení Vaší objednávky. Zboží dodáváme v ochranném obalu a případně v dárkové krabičce. Při objednání zboží formou dobírky účtujeme poštovné a balné 99,- Kč. Při objednání zboží v hodnotě 1500 Kč a více je poštovné a balné ZDARMA. Také máte možnost platby předem, v tomto případě poštovné a balné rovněž neúčtujeme. Poštovné pro zákazníky ze Slovenska řešíme individuálně. Po vyplnění objednávky od nás obdržíte e-mail s potvrzením o přijetí objednávky a v případě platby předem také e-mail s údaji k platbě.


Záruka zboží a reklamace:

Poskytujeme stejné podmínky záruky zboží a reklamace jako kamenné obchody. Podmínky jsou v souladu s platným obchodním a občanským zákoníkem. Na zboží poskytujeme záruku 2 roky ode dne dodání zboží. Při reklamaci nám zašlete spolu se zbožím také kopii dokladu o koupi.


Odstoupení od kupní smlouvy:

Zákazník má právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží bez udání důvodu. Pro vrácení zboží je nutné zaslat nám písemnou informaci o odstoupení od smlouvy, zboží v původním obalu a zároveň doklad o zaplacení, to vše doporučenou poštou na naši adresu.