Moje šperky

Internetový obchod, kde můžete zakoupit Swarovski šperky, širokou kolekci Swarovski doplňků, ocelových náramků a náhrdelníků a drobné doplňky.

Kravaty a motýlky

Hedvábné kravaty a kravaty z mikrovlákna V případě, že budete chtít udělat radost svému příteli, manželovi, kamarádovi nebo tatínkovi, můžete si prohlédnout kolekci hedvábných kravat, polyesterových kravat a motýlků na e-shopu s kravatami a motýlky www.e-tie.cz. Pro nejnáročnějí zákazníky máme připraveny celohedvábné kravaty.
Veškeré zboží máme skladem a vybrané kravaty Vám odešleme do 24 hodin od Vaší objednávky.
Výrobky jsou dodávány v dárkové krabičce.


Swarovski šperky

Swarovski šperky V nabídce šperků najdete exkluzivní Swarovski přívěsky s řetízkem a ouškem ze stříbra o ryzosti 925 a také velmi žádané Swarovski přívěsky v kombinaci s kůží.

Swarovski šperky jsou vhodné jak na denní nošení tak i na slavnostní příležitosti. Dárek tohoto typu ocení každá žena. Swarovski šperky dodáváme v dárkové krabičce.

Swarovski doplňky

Swarovski šperky Pro velký zájem o šperky Swarovski jsme naši nabídku rozšířili o nové výrobky se Swarovski komponenty.
Ve skupině doplňků neleznete Swarovski zrcátka, Swarovski skleněné pilníky na nehty, Swarovski pinzety, Swarovski nůžky na nehty, Swarovski kartáče na vlasy, Swarovski kosmetické štětce, Swarovski klíčenky a USB disky zdobené kameny Swarovski. Dále pro dámy nabízíme Swarovski pouzdra na vizitky a Swarovski zapalovače. Veškeré výrobky jsou zdobeny kameny Swarovski.

USB flash disky zdobené kameny

Swarovski šperky Novinkou v našem sortimentu jsou USB flash disky zdobené kameny Rhinestone. Zdobené USB flash disky jsou překrásným a praktickým dárkem pro každou ženu či dívku. Výrobky jsou dodávány v dárkové krabičce.Věříme, že Vás naše výrobky zaujmou a budou Vás dlouho těšit.